MHD Güvenlik Sistemleri
» Kurumsal
0262 528 92 85 - 0532 438 27 21

Sosyal Medyada Biz}

Kurumsal

FİRMAMIZ ELEKTRONİK EMNİYET ve GÜVENLİK SİSTEMLERİNİN YER ALDIĞI ELEKTRONİK ÇÖZÜM FİKİRLERİNİN HEPSİNİ BÜNYESİNDE BARINDIRAN. KAMERA, OTOMATİK KAPI, ACCES KONTROL, TURNİKE, PDKS SİSTEMLERİ,BARİYER, OTOMATİK SÜRGÜLÜ KAPI, OTOMATİK KEPENK, SENKSİYONEL KAPI, GÖRÜNTÜ, SES ve ELEKTRONİK EMNİYET ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ ÜZERİNE 2003 YILINDAN BU ZAMANA KADAT HİZMET VERMEKTEDİR. TİCARİ ÖNCÜLÜĞÜ DAİMA KALİTEDEN YANA KULLANMIŞ VİZYONUMUZDA BAYİİSİ OLDUĞUMUZ SEKTÖREL FİRMALARIN KALİTE ve PAZAR ODAĞINDAN ÇOK MÜŞTERİ ODAKLI OLMASINA ÖZEN GÖSTERMİŞ. BU VİZYON AYNI ZAMANDA SİZ MÜŞTERİLERİMİZE SORUNSUZ GÜVENİLİR VE UZUN SENELER KULLANABİLECEĞİNİZ ÜRÜNLERİN TEMİNİNİ VERMEMİZE OLANAK SAĞLAMIŞTIR. ELEKTRONİK OTOMASYON GÖRÜNTÜ ve SES SİSTEMLERİ ÜZERİNE ALANINDA LİDER FİRMA ve KURUMLARIN PROJE ORTAKLIĞINI ÜSLENMİŞTİR.

BAŞARISINI SEKTÖRÜN İÇİNDE; YANİ ÇEKİRDEKTEN YETİŞEREK ELDE EDİLEN BİLGİ VE BECERİYE BORÇLU OLAN FİRMAMIZ HER GEÇEN GÜN DAHA KARARLI ADIMLARLA GÜÇLENEREK İLERLEMEKTEDİR.

ÜRÜNLERİMİZ
DUNKER ( GERMANY )
DASPİ ( İTALY )
NEUTRON ( CANADA )
SAMSUNG ( KORE )
SONY ve PANASONİC ( JAPAN )
NİCE - BFT (İTALY)

OLUP GARANTİ SÜRELERİ 3 İLE 5 YIL ARASINDA DEĞİŞEN SORUNSUZ ÜRÜNLERİN BAYİİ VE SERVİSİNİ ÜSTLENMEKTEYİZ.
AYRICA PROJE ODAKLI İŞLERİMİZDE BİRÇOK LİDER FİRMALARIN ÜRÜNLERİN TEMİNİ SAĞLAMAKTAYIZ.

UYGULAMASINI YAPTIĞIMIZ İŞLERDE EN ÖNEMLİ ETKENİN SERVİS OLDUĞUNU BİLİP SİZ MÜŞTERİLERİMİZE EN HIZLI YANITI VEREREK MÜŞTERİ REKLAMIMIZDIR SÖZÜNÜN EN ETKEN GÖRÜLDÜĞÜ FİRMA OLMAKTANDA GURUR DUYUYORUZ.