MHD Güvenlik Sistemleri
» Hizmetlerimiz
0262 528 92 85 - 0532 438 27 21

Sosyal Medyada Biz}

Hizmetlerimiz

SATIŞ

MDH GÜVENLİK  ELEKTRONİK EMNİYET ve GÜVENLİK Sistemleri Üzerine Otomatik Kapı, PDKS , Turnike , Senksiyonel ve Radarlı Kapı, Görüntü ve Ses Sistemleri Üzerine Hizmet vermekte olup ayrıca DASPI – NİCE – BFT Markalarının  Kocaeli yetkili bayiidir.  Ürün  gamında Bayisi Olduğumuz Firmaların üretmiş olduğu  tüm ürün grupları yer almaktadır. Otomatik kapı  motorları, otomatik bahçe kapısı  motorları, otomatik kepenk motorları, otomatik bariyer, mantar  bariyer, otomatik panjur ve perde  sistemleri ile beraber bunların tüm  ekipmanları, yedek parçalarının  temini ve satışını yapmaktadır.  Ayrıca Otomatik geçiş sistemi (OGS – HGS )kurulması gereken  yerlerde kullanılacak tüm  ekipmanların da satışı ve dağıtımı  yapılmaktadır. OGS sistemlerinde  kullanılan yazılım, kontrol paneli,  RFID anten ve RFID etiket gibi tüm ekipmanlar firmamız tarafından temin edilmektedir. akıllı kart okuyucular,parmak izi okuyucular, geçiş kontrol yazılımları ile akıllı kartlar da firmamızın ürün portföyü dahilindedir. Güvenlik Sistemleri için gerekli olan Güvenlik Kamerası ve farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitli DVR kayıt cihazları ve aynı zamanda günümüzde yaygınlaşmaya başlayan kaydedici araç kameraları da bulunmaktadır.

 

PROJELENDİRME

MDH GUVENLİK , yapılması istenen proje için keşif yapıldıktan sonra tüm proje en ince ayrıntısına kadar detaylandırılır.
Yapılacak olan işin boyutuna göre proje detayları değişkenlik gösterebilir. Basit bir güvenlik kamera sisteminden başlayıp karmaşık otopark bariyer ve
güvenlik sistemlerine ve güneş enerjisi ile çalışan otomatik bahçe kapılarından, tüm evinizi tek kumanda ile yönetebileceğiniz komple nice sistemlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede projelendirme ve uygulama hizmeti vermekteyiz. MDH GÜVENLİK güvencesi ve kalitesi ile her tür otomatik bariyer, otomatik kayar kapılar, uzaktan kumanda ile açılan bahçe ve garaj kapıları ve güvenlik sistemlerinde profesyonel hizmet vermekteyiz

 

MONTAJ

MDH GÜVENLİK satışını yaptığı tüm Emniyet ve Güvenlik  ürünlerinin ve diğer otomatik kapı, otomatik kepenk, otomatik bariyer ve güvenlik sistemlerinin uzman teknik personeli ile montajını da gerçekleştirmektedir. Firmamızdan satın almış olduğunuz montaj gerektiren tüm ürünler için profesyonel montaj hizmeti verilir. Dünyada kalitesini ispatlamış DASPİ, NİCE, GENİUS, BFT, LG, SAMSUNG, PHILIPS ve SONY gibi markaların satışını yapan binlerce dağıtım noktası bulabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünün sizlere uzun yıllar sorunsuz bir şekilde hizmet verebilmesinin temel şartlarından biri de ürünlerin hizmet vereceği bölgeye kusursuz ve profesyonel bir şekilde montajından geçer. Gelişigüzel monte edilmiş ve işçilik detayı atlanmış ürünler çok kısa bir süre içinde arıza yapabilir yada üretici firmanın vermiş olduğu garanti süresinden daha önce kullanılmaz duruma gelebilirler. MDH GÜVENLİK satış sonrası vermiş olduğu montaj hizmetlerinde konusunda profesyonel olan teknik kadrosu ile gerek bina içi gerekse bina dışı çalışmalarda kusursuz işçilik ve sorunsuz kullanım garanti eder. Montaj kalitesi bir ürünün kullanım ömrünü doğrudan etkileyen en önemli faktördür.

 SERVİS

Yıllar boyu güvenle kullanabileceğiz DASPİ ürünleri ve diğer otomatik kapı, otomatik bariyer sistemleri ve güvenlik sistemlerinin sizlere daha kaliteli ve sorunsuz hizmet verebilmesi için periyodik olarak bakıma ihtiyaçları vardır.Zamanında gerekli bakımları yapılmayan sistemlerin günün birinde arıza yapması kaçınılmaz sondur. Firmamız satmış olduğu tüm ürün gruplarının periyodik bakım, arıza tespiti, servis hizmeti, parça değişimi hizmetlerini uzman personeli ile kusursuz bir şekilde vermektedir.

Servis ihtiyacınız olduğunda firmamızı güvenle arayabilirsiniz.

 

YEDEK PARÇA AKSESUAR

MDH GÜVENLİK satışını yapmış olduğu NİCE-DASPİ-BFT otomatik kapı sistemleri, NİCE-DASPİ-BFT otomatik bariyer sistemleri ve diğer otomatik kepenk, bahçe kapısı ve güvenlik sistemlerinin yedek parça ve aksesuarlarının büyük bir kısmını deposunda sürekli olarak bulundurur.

HER MARKA ve MODEL KUMANDA ÇOĞALTILIR

Yedek parça ihtiyacı olduğunda müşteriler bekletilmeden ihtiyaçları giderilir.
Özellikle DASPİ ürünlerinde Türkiyedeki en kapsamlı yedek parça çeşitliliğine ve stoğuna sahip yetkili bayi olmaktan gurur duyarız.